АПК Милованову підпорядкували тільки сьогодні

0 57

Держпідприємства АПК тільки сьогодні передали під управління міністерства Милованова. Про це повідомив сам міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов на брифінгу з журналістами.

Він розповів, що чотири тижні саботувалося це рішення.

“Знаєте як саботують? Не погоджують список. Бо у ФДМУ один, тут — другий, в АПК — третій, а десь ще — четвертий… Бюрократичний апарат гальмує критичні постанови на кожному обороті”, – розповів міністр.

При цьому він пообіцяв, що поки очолює відомство,  “ніяких смотрящих не буде” і  не буде корупційних кадрових призначень. Хоча, за його словами, на нього здійснюється великий тиск в цьому питанні.

За словами Милованова, він вже звільнив заступників, адже нікому не довіряє: трьох в АПК і трьох в МЕРТ.

“В останній день Держсекретар підписує зміну керівництва на ДП Конярство України. І через два дні починається знищення документів, ледь зупинили. Я звільняю всіх держсеків через тиждень, коли закон було підписано.

Але я не можу вести кадрову політику в АПК — я її не контролюю, поки ці держпідприємства не будуть передані під міністерство, де я є міністром. Тільки сьогодні було прийнято рішення про передачу всіх держпідприємств, які підпорядковуються Мінагрополітики, до мене в підпорядкування.

І ще потрібно буде прийняти акти прийому-передачі, і тільки тоді я зможу звільняти людей офіційно й оголошувати конкурси… Я конкурсі не можу оголошувати!  Мені збивають передачу і в цей час “тирять”… В мене сотні, якщо не тисячі таких проблемних держпідприємств”, — наголосив він, зауваживши, що  Конярство України належить до топ-3 найнеефективніших держпідприємств.

Agri – gator 

Відповісти

Ваш email не публікується