У Норвегії відкрили найбільший підводний ресторан у світ

0 232

Власники закладу пропонують зануритися в норвезьку морську екосистему: гості ресторану можуть милуватися підводним життям через панорамні вікна і ласувати вишуканими делікатесами

Найбільший в світі підводний ресторан в Норвегії Under був внесений до списку 100 кращих місць світу за версією 2019 журналу Time.
Заклад відкрився в березні, і став першою в Європі підводною закусочною. Архітектори компанії Snøhetta створили унікальну підводну споруду. Конструкція завдовжки 33 метри нагадує бетонну трубу, яка знаходиться на морському дні, в 5 метрах від поверхні. Панорамні вікна, довжиною у 11 метрів і встановлене на дні освітлення дозволяють милуватися морським життям в будь-яку погоду.

Кухня закладу – місцеві морепродукти: тріска, лобстери, мідії, і трюфельні водорості. За словами датського шеф-кухаря Миколи Елліцгаарда Педерсена – вартість страв становить близько 400 доларів.
Under був побудований над землею на баржі протягом 6 місяців. Конструкція була спроектована так, щоб витримувати суворі погодні умови. Заклад розташований в самій південній частині Норвегії, в прибережному селі Балі, в регіоні Ліндеснес.
Ресторан також буде виконувати функції морського дослідного центру, який вивчає морську біологію і поведінку риб за допомогою камер і інших інструментів, встановлених на фасаді ресторану.

Agri – gator

Відповісти

Ваш email не публікується