Дізнайся про переваги Value networks та шерингу на конференції “Збільшення прибутків в агробізнесі”

0 32

Як побудувати конкурентоспроможну модель бізнесу, що буде мати переваги на ринку? Де брати ідеї для побудови таких конкурентних переваг? В чому полягає поняття екосистемної логіки ведення агробізнесу та як вона допомагає отримувати прибутки з Вашої справи?

Відповіді на ці питання надасть виконавчий директор ГС Ukrainian Food Valley, консультант із агромаркетингу Наталія Маєвська під час Першої конференції з циклу “Збільшення прибутків в агробізнесі”, яка відбудеться 29 жовтня в Києві в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Організатором конференції виступає агромедіа-агенція SAPIENZA .

У своєму виступі фахівець детально зупиниться на описі та перевагах, у порівнянні з вертикальною інтеграцією, бізнес-моделі Value networks при застосуванні якої робиться акцент на створення цінності того чи іншого продукту разом з іншими учасниками ринку.

Крім того, Наталія Маєвська розповість про практичні кейси застосування шерингових технологій в агробізнесі.

“Під час нашої конференції ми хочемо продемонструвати не тільки опис усіх можливих інструментів підвищення ефективності агробізнесу, але й показати практичні приклади їх успішного застосування.

До того ж учасники конференції зможуть отримати відповіді експертів на власні питання щодо особливостей застосування тих чи інших інструментів відносно їх моделі бізнесу. Чекаймо усіх, хто хоче збільшити власні прибутки в агробізнесі на нашому заході”, – зазначила засновник агромедіа-агенції SAPIENZA Катерина Звєрєва.

Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” стане платформою, де Ви зможете проаналізувати та обговорити найактуальніші аграрні питання.

Головні панелі заходу:

  • Економічні інструменти. Спікери – фахівці фінансової та юридичної галузі будуть інформувати про те, як залучити більше коштів для розвитку агробізнесу, та про те, якими засобами можна захистити себе від фінансових ризиків.
  • IT-інструменти. Дізнаємося про сучасні тренди та технології, за допомогою яких аграрії зможуть оптимізувати процеси та знизити витрати.
  • Агромаркетингові інструменти. Ефективна панель для тих, хто прагне вийти на нові ринки реалізації та дізнатися як побудувати ефективні відносини з клієнтами

Реєстрація на подію вже розпочалася! Зареєструватися Ви можете за посиланням.  


Конференція “Збільшення прибутків в агробізнесі” відбудеться 29 жовтня об 12.30 у м. Київ, в Міжнародному Виставковому Центрі, за адресою Броварський проспект 15, конф.-зал 3 павильон 1, вхід 1А. Захід відбудеться в рамках міжнародної виставки АгроКомплекс 2019. Співорганізатором виступає Контрактовий Ярмарок.

Agri-Gator

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується