В українських супермаркетах продають контрабандну картоплю

1 996

За словами директора Української асоціації виробників картоплі Оксани Руженкової, наразі надіслано лист до Служби безпеки України, Державної фіскальної служби та до Кабінету міністрів, з проханням повернути інспекторів на кордон для перевірки картоплі, яку завозять в Україну.

“Зараз нас закидують гнилою російською та білоруською картоплею.Сьогодні це один із елементів продовольчої війни. Українські супермаркети забирають білоруську картоплю, яку завернули Молдова, Сербія та Румунія. Якщо люди на хвилі паніки нахапають хворої картоплі та посадять її, то ми остаточно знищимо власні промислові підприємства. Говорити про вітчизняне картоплярство через 2 роки буде недоцільно” – повідомляє директор асоціації у інтерв’ю Gazeta.ua.

Також Руженкова наполягає на тому, щоб усі українці, котрі купують картоплю на ринках, запитували у продавців звідки привезена ця продукція.
“В Україну насіннєву картоплю не можна завозити під виглядом звичайної товарної, яку споживаємо. Першу тільки у процесі вирощування 12 разів обробляють пестицидами від шкідників. Вона небезпечна для здоров’я. Якщо на ринку побачили насіннєву картоплю, яку продають під виглядом товарної, пишіть скаргу до Держпродспоживслужби. Вона зможе взяти проби продукції на базарі та виставити ноту протесту Білорусі. Тоді вдасться закрити цей ринок для України”.

Agri – gator

1 коментар
  1. Віталій говорять

    А потім дивуються звідки стільки онкології….

Відповісти

Ваш email не публікується