Дубілет обіцяє скоротити використання паперу у Міністерстві і перейти на цифрову документацію

0 75

“Ви навіть не уявляєте, скільки паперу витрачають органи влади. Мені тут нещодавно показали бюджети на закупівлю паперу, я випав в осад”, – коментує в своєму Instagram новий міністр Кабінету Міністрів.

“Проблема надмірного споживання паперу стоїть дуже гостро. За період з 2000-2019 р. споживання паперу зросло на 26%, а це значить, що на його виготовлення потрібно все більше і більше лісу. Для отримання 8 мільйонів тон паперу, потрібно знищити 2 мільйони дерев”, – приводять сумну статистику фахівці аналітичного підрозділу Agri – Gator.
Після суцільної вирубки лісу відбуваються серйозні зміни: родючий шар ґрунту вимивається дощами, в землі підвищується рівень азоту через розкладаються коренів, сміття, що залишається на ділянці, часто стає причиною пожеж. Від вирубки лісу страждають тварини і птахи, їм стає просто ніде жити і нічого їсти.
Незважаючи на те, що новий міністр бачить сенс скорочення паперової продукції в Міністерстві і перехід на цифрову документацію в більшій мірі через збільшення ефективності бізнес-процесів, маємо надію, що його приклад почнуть наслідувати.
“Я зобов’язуюсь скоротити споживання паперу в Кабміні в наступному році мінімум в 2 рази”, – дає обіцянку Дубілет.
Нагадаємо, нещодавно ми писали про те, що новий міністр Кабінету Міністрів зобов’язується не красти.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується