Апімондія-2019: українські пасічники представили єдиний національний стенд меду

0

Кожна виставка Apimondia – це неймовірна за масштабами подія, яка дає великі можливості дізнатися про всі аспекти світу бджільництва. В цьому році, на 46-му міжнародному Конгресі і виставці бджільництва в Канаді, вперше був презентований єдиний український національний стенд меду – на ньому була представлена ​​продукція різних українських виробників. Стенд було організовано за підтримки FAO, ЄБРР, ініціативи EU4Business.

Представникам України також випала можливість відвідати близько 8 круглих столів та 9 загальнодоступних семінарів, на яких були обговорені такі теми як прогрес в області геноміки в науці про бджільництво, вплив пестицидів на бджіл, боротьба з пиловими кліщами та хворобами, виявлення і запобігання шахрайству з медом, консервація запилювачів, бджільництво без лікування.

В рамках міжнародного Конгресу був організований Національний вечір українського меду. Учасникам Апімондії – 2019 був представлений бренд “Ukrainian honey. Keep true”. Як повідомляє Анна Бурка, консультант ФАО, українські виробники також мали можливість обговорити поточну ситуацію на внутрішньому українському ринку і пропозиції України на зовнішньому ринку. Участь в Національному вечорі взяли Петро Петренко, радник з економічних вопросам Посольства України в Канаді, Катерина Кривонос, економіст інвестиційного центру FAO, представник Асоціації експортерів та переробніків меду та Спілки Пасічніків України, а такоже около 40 представителей компаний-імпортерів меду.

Виставка Апімондія-2019 буде проходити до 12 вересня. А ми продовжуємо слідкувати за успіхами українских пасічників та медоварів на міжнародному Конгресі.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується