Тимофій Милованов: «Є 35 сценаріїв запуску ринку землі»

Новий міністр впевнений, що міністерство встигне розробити до 1 грудня законопроект про ринок землі

Раніше, Agri – Gator писав, що 29 серпня 2019 року новий прем’єр Олексій Гончарук призначив чинного викладача американського Піттсбурзького університету і почесного президента Київської школи економіки Тимофія Милованова міністром економіки, торгівлі і сільського господарства. Також була озвучена пропозиція об’єднання Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Міністерством аграрної політики та продовольства в єдине відомство.
Як зазначає в інтерв’ю виданню “Новое время” Милованов, на даний момент в його відомстві підготовлені 35 сценаріїв запуску ринку землі. Відповідаючи про необхідність розробки законопроекту про ринок землі до 1 грудня 2019 року, міністр ділиться подробицями:
«Є 35 сценаріїв, підготовлених усіма можливими фахівцями. Але я думаю, що треба фокусуватися на двох критеріях. Перший – це економічне зростання. Другий – розподіл його між людьми”.
Милованов бачить необхідність в реформі, яка дасть максимальний економічний зріст і поділить його результат між українцями, в тому числі між власниками землі.
“Люди, які володіють великими компаніями, ті, хто має корупційні позиції, або ті, хто побудував політичну кар’єру на тому, що бореться з ринком землі, наприклад, – вони таки не розгорнуться і не відмовляться. Це люди, які не хочуть конкуренції” – коментує міністр можливі перешкоди в запуску земельного ринку.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується