Цільові партнерські кредитні програми для аграріїв: швидко, зручно, вигідно

0 670

Традиційно наближення осені ставить перед аграріями не тільки питання збору врожаю, але й підготовки до майбутнього сезону. Адже від того, яким чином будуть проведені осінні польові роботи, зокрема, наскільки добре вдасться підготувати землю до майбутніх посівів озимих, ярих та олійних культур, залежать показники їх майбутньої врожайності, що напряму пов’язано з фінансовою стабільністю фермера. Але навіть якщо аграрій зібрав добрий врожай у поточному році та отримав за нього певні кошти, це не запорука того, що у нього є достатньо коштів на проведення комплексу осінньо-польових робіт.

Адже мінливі ціни на світових ринках сільгосппродукції, подорожчання оплати праці та матеріально-технічних ресурсів тощо дуже часто знецінюють прибутки аграріїв. Що робити та куди звертатися фермеру для того, щоб отримати достатньо коштів восени для свого господарства розповідає журналістам Agri – gatorдиректор з питань аналізу та програм розвитку агробізнесу “БАНКУ АЛЬЯНС” Костянтин Моісеєнко.

«Дійсно, подорожчання засобів виробництва, паливно-мастильних матеріалів та інші інфляційні процеси у державі, що відбуваються протягом аграрного сезону , призводять до того, що під час його закінчення фермери стикаються з браком коштів, необхідних для проведення осінніх польових робіт. Якщо ж додати до цього ще й те, що саме восени більшість фермерів розраховується за користування землею з орендодавцями, то фінансова ситуація для аграрія ще більше погіршується.
Звичайно, що передусім, мова йде про невеликих та середніх агровиробників та здебільшого не стосується агрохолдингів, що мають певну фінансову подушку безпеки на цей випадок»,- пояснює особливості фінансової складової діяльності фермерських господарств Костянтин Моісеєнко.

Розуміючи фінансові потреби фермерів, зазначає директор з питань аналізу та програм розвитку агробізнесу “БАНКУ АЛЬЯНС”, представники банківського сектору вже сьогодні готові запропонувати, так звані, цільові кредити задля залучення аграріями коштів на зрозумілих та вигідних для них умовах.
«Суть цільових кредитів полягає у тому, що кошти, які отримав фермер від банку, можна використати лише на закупівлю товарів та послуг, що визначені договором. Витратити їх за іншим цільовим призначенням не можна»,- пояснює банкір.

При цьому Костянтин Моісеєнко акцентує увагу на тому, що кредитна ставка за цільовою програмою буде значно нижчою для аграрія, аніж та, яку йому можуть запропонувати при отриманні звичайного кредиту.

«Наприклад цього року ми запустили партнерську програму на придбання аграріями мінеральних добрив. “БАНК АЛЬЯНС” пропонує лінійку ставок за цією програмою у гривні та іноземних валютах (долар США та євро) від 0,1% річних – в залежності від терміну кредитування. Погодьтеся, що це досить вигідні умови для представників українського агросектору, якими від початку старту програми – у червні – скористалися більше 10 клієнтів банку до числа яких входять як представники малого агробізнесу, так і великі агрохолдинги»,- говорить представник «БАНКУ АЛЬЯНС».
При цьому Костянтин Моісеєнко зазначив, що наразі «БАНК АЛЬЯНС» детально аналізуючи  роботу партнерської програми з придбання мінеральних добрив, не збирається зупинятися на досягнутому та планує запуск нових продуктів. Зокрема, ведеться підготовка до запуску програми з придбання комплексних добрив.
«Наша мета – створити прозорі умови кредитування українського агросектору на фінансовому ринку, адже ми чудово розуміємо, що сьогодні агропродукція, реалізована на зовнішніх ринках, є одним з основних джерел валютних надходжень в країну. Отже, від стабільності роботи аграріїв залежить фінансовий добробут України в цілому та банківського сектору зокрема. Крім того, ми цінуємо час власних клієнтів, а отже усім, хто звернеться до «БАНКУ АЛЬЯНС» ми гарантуємо швидкість прийняття рішення щодо надання фінансування»,- резюмував Костянтин Моїсеєнко.

Детальну інформацію про кредитування аграріїв Ви можете дізнатися заповнивши заявку на сайті банку для подальшого зв’язку з Вами співробітника банку, який відповість на всі Ваші запитання.

Крім того, зателефонувавши за номером 0 800 60 22 22 про вищезазначену кредитну програму Вам розповість менеджер “БАНКУ АЛЬЯНС”.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується