Швейцарська Syngenta придбала Cropio Group

Швейцарська сільськогосподарська компанія Syngenta оголосила про завершення угоди з придбання всіх активів The Cropio Group — провайдера сервісів у галузі цифрового сільського господарства, послугами якого користуються клієнти у 50 країнах, переважна більшість з яких у
Східній Європі.

Зазначається, що завдяки угоді Syngenta стане єдиною аграрною компанією, яка матиме у своєму арсеналі провідні платформи управління сільськогосподарським виробництвом на чотирьох ключових агроринках: США – з Land.db, Бразилія – зі Strider, Китай – із Modern Agricultural Platform і віднині Східна Європа – з Cropio.

“У сукупності цифрові інструменти Syngenta використовуватимуться на понад 40 млн га посівних площ по всьому світі. До того ж до кінця 2020 року компанія планує цю цифру подвоїти”, – повідомляє фахівець  компанії.

Ґрег Меєрс, директор з інформаційних та цифрових технологій компанії Syngenta, зазначив: «Це придбання знаменує собою переломний момент у цифровій стратегії Syngenta в галузі сільського господарства. Cropio є провідним гравцем на східноєвропейському ринку цифрового с.-г.
виробництва, а отже, Syngenta отримує центр для агротехнологічних інновацій в Європі, який
допомагатиме сільгоспвиробникам підвищувати стійкість, продуктивність, ефективність і
рентабельність. Ми сподіваємося на відкриття значних можливостей для співпраці з іншими
цифровими активами компанії Syngenta».

Наразі фінансові деталі угоди не розголошуються.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується