“Виноградний калейдоскоп” обрав переможців – Seeds

Гроно винограду сорту Лівія, вирощене у господарстві Тетяни Шмаглюченко, отримало визнання і професійного журі, і гурманів, а Тетяна перемогла у номінації “Найбільш святкове гроно” та “Народний фаворит”. Такі результати виставки-конкурсу “Виноградний калейдоскоп“, яка відбулася у ННЦ “ІВіВ ім. В.Є. Таїрова” за підтримки Центру розвитку і правової підтримки села та Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP).

На один день площа перед будівлею інституту перетворилась на святковий простір. Народні селекціонери та науковці, любителі виноградної справи та професіонали з України та Молдови представили кращі зразки своєї продукції, обмінювалися досвідом та спілкувались про життя. Відвідувачі мали можливість оцінити смак та якість винограду та вина нового сезону.

“Ця виставка для нас – це відмінна можливість для знайомств з потенційними бізнес-партнерами, – каже виноградар Наталя Іщенко. – Щоб отримати гарний врожай, треба мати якісний посадковий матеріал. На таких спеціалізованих виставках люди шукають сильнорослі саджанці, які не здолають шкідники та хвороби”.

За результатами дегустацій професійне журі в номінації “Найсмачніше гроно” визнало переможцями ППГ Єлісєєвих Олени та Ігоря з гроном сорту Фурор, в номінації “Найважче гроно” – гроно сорту Флора Андрія Гайдая,

Сорт Кишмиш літній королівський від Андрія Вонжула став переможцем у номінації “Кращий безнасінний сорт”, найрізноманітніший сортимент винограду був представлений Андрієм Кетроєм.

“Народне визнання” отримало гроно винограду сорту Лівія Аліни Кукурузяк.

Подвійним переможцем виставки-конкурсу став селекціонер Анатолій Бачинський — у номінації “Стійкий сорт” за сорт “Пам’яті Небесної Сотні” та “Народна симпатія” за сорт Ласунка.

SEEDS.org.ua  за інформацією UHBDP

Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується