Власнику «Заводу Кобзаренка» подарували завод у Франції

На одній із виставок Анатолію Кобзаренку, власнику «Заводу Кобзаренка» надійшла пропозиція від французького бізнесмена  отримати в подарунок завод у Франції.

Про це в інтерв’ю Agravery.com розповів сам Анатолій Кобзаренко.

Відповідаючи на питання журналіста чи не планує «Завод Кобзаренка» будувати ще один завод в ЄС, Анатолій Кобзаренко відповів, що з ним трапилась цікава історія і ймовірніше ще один завод буде у Франції.

«І я його не побудував, і не купив. На одній із виставок познайомився із цікавим французьким бізнесменом похилого віку — йому зараз 91 рік. Він спочатку запропонував мені купити його завод у Франції, а потім, за деякий час, ми зустрілися на виставці в Парижі — і він, побачивши, що і як ми робимо, запропонував мені свій завод просто подарувати. На жаль, у мене немає навіть часу поїхати до Франції й отримати цей оригінальний “подарунок”», — поділився Анатолій Кобзаренко.

Докладніше про мотивацію Анатолія Кобзаренко до роботи, депутатські амбіції, життя у спорті та поза ним — читайте у інтерв’ю для проекту «ЖЗЛ: Життя. Зерно. Люди» на Agravery.com вже у понеділок 24 червня.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується