KSG Agro планує інвестувати 1 млн. дол. в розвиток свинарства в 2019 році

KSG Agro планує в 2019 р. інвестувати 1 млн. дол. В розвиток свинарського напряму, що є пріоритетним для діяльності компанії. Одним з основних напрямків інвестування стане створення племінного репродуктора свиноматок, потужність якого на першому з трьох запланованих етапів складе 2 тис. голів. Створення репродуктора – один з кроків, спрямованих на збільшення поголів`я свиней, яке до кінця 2019 року зросте на 60% – з нинішніх близько 60 тис. до 100 тис. голів. В ході зустрічі з інвесторами, яка відбулася у Варшаві (Польща),генеральний директор холдингу Андрій Скороход зазначив, що передбачувана частка компанії в проекті створення репродуктора складе 30%, решта 70% буде розподілена між іноземними та українськими інвесторами. На даний момент передбачається, що до їх складу також можуть увійти один з великих українських рітейлерів, виробник обладнання для свинокомплексів з Європи, два датських виробника племінних свиней та інвестфонд з Данії.
В агрохолдингу очікують, що переговори з партнерами створення репродуктора будуть фіналізовані на початку осені 2019 року.
ДОСЬЄ
KSG Agro – один з провідних агрохолдингів України, європейська
інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції
холдингу внесені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до
складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).
Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво
сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з
вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою
компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а
також рослинництво та виробництво відновлюваного біопалива (паливних пелет).

Agri-Gator

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. – Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується