Пшениця, кукурудза, ріпак — як змінилися ціни на с/г культури за тиждень з 3 по 7 червня

0 8

Ціни на основні с/г культури, оприлюднені у новині, наведені на основі даних CPT — умов доставки до воріт порту. Основні порти, що закуповують с/г культури знаходяться у Одеській та Миколаївській областях. Дані надані ресурсом Zernotorg.ua.

 

Вартість пшениці 2 класу протягом тижня була стабільною у портах Миколаївської та Одеської областей. У доларах вона подорожчала в портах обох областей.

 

 

Пшениця фуражна не змінила ціни на Миколаївщині та Одещині. У доларах її вартість до кінця тижня зросла у портах обох областей.

 

 

Кукурудза до кінця тижня подорожчала у портах обох областей і у гривні, і у доларах.

 

 

Вартість ячменю у гривні не змінювалася протягом тижня. У доларах його вартість змінилася. У порту Миколаївської області він дещо подешевшав, на Одещині — подорожчав.

 

 

Вартість соняшнику була стабільною протягом тижня у портах обох областей. У доларах його вартість зросла у портах Миколаївщини та Одещини.

 

 

Протягом тижня продажів ріпаку у гривні не відбувалося у портах обох областей. У доларах його вартість дещо зрослі у портах Одещини.

 

Вартість сої зросла у порту Миколаївської області. На Одещині продажів не було. У доларах її вартість також зросла на Миколаївщині.

 

 

Джерело https://kurkul.com

Дізнавайтесь першими всі найсвіжіші аграрні новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Агрігатор у Твіттер. - Facebook Twitter Telegram

Відповісти

Ваш email не публікується