Вирощування телят: не можливо керувати тим, що не вимірюється

Слова відомого американського економіста «Не можливо керувати тим, що не вимірюється» цілком застосовувані й до вирощування телят. Особливо, коли йдеться про автоматизовану годівлю, де контролю й аналізу піддається практично все.

Щоденні прирости ваги у 800?1000 грам є бажаним результатом, до якого прагнуть фермери усього світу. Вони усвідомлюють, що телята, які ростуть швидше, завдяки інтенсивному способу годівлі, обов’язково матимуть вищі удої молока у майбутньому.

Даний ефект відомий як «метаболічне програмування». Водночас постає питання, яким чином можна отримати інформацію про щоденні прирости і у такий спосіб контролювати розвиток телят?

Сьогодні автоматизація процесів на фермі є ключовим моментом ефективного господарювання. Система автоматизованої годівлі телят повністю бере на себе процес їхнього випоювання. Кожна тварина отримує індивідуально для неї приготовану порцію. Рішення до стратегії годівлі – чи це буде замінник молока, чи незбиране молоко, чи їх суміш — належить фермеру. Детальна інформація по кожному теляті дає можливість своєчасно реагувати на проблеми і миттєво розв’язувати їх.

Більш детально про автоматизоване випоювання дивіться у відео.

 

Source link

Відповісти

Ваш email не публікується