Для успішного експорту української яловичини треба покращувати глибину та якість переробки продукції

У минулому році спостерігалася позитивна динаміка заповнення квот на поставки вітчизняної сільгосппродукції до Євросоюзу. Так, українцям вдалося закрити такі позиції як мед, пшениця і кукурудза, цукор, оброблені томати, виноградні і яблучні соки, яйця, крупи та гранули з зерна та зернових культур.

Про це пише Lenta.ua

Зазначається, що щорічні основні квоти на безмитні поставки в ЄС складають: 5,4 тис. т меду, 14 тис. т виноградного і яблучного соку, 500 тис. т кукурудзи.

За перші десять днів січня минулого року експортери вичерпали квоти на мед, виноградний і яблучний соки, зернові культури (кукурудза і пшениця). Оброблені томати разом з додатковою квотою за принципом «перший прийшов – перший обслуговуєшься» обсягом 13 тис. т експортери використовували в вересні 2018 г. Також протягом року в повній мірі вичерпані квоти на крохмаль, солод і пшеничну клейковину, яйця, крупи та гранули з зерна і зернових культур.

У 2018 р вітчизняні виробники не використали квоти на свинину, яловичину, баранину, вершкове масло і молочні пасти. Не в повному обсязі заповнюються ліміти на консервовані овочі та гриби, сухе молоко, кондитерські вироби і цукор.

Основна причина – недостатні обсяги виробництва зазначеної продукції в минулому році. Постійно скорочується поголів’я корів і свиней, хоча виробництво м’яса в 2018 р дещо збільшилася в порівнянні з 2017 р проте, цим показникам далеко до цифр 2012 року, коли було вироблено 398 тис. т яловичини (в 2018 – 70,8 тис. т) і 736 тис. т свинини (265,1 тис. т). У країні практично відсутнє розведення овець. Наприклад, в 2017 р на експорт було відвантажено лише 112 т баранини і козлятини (проходять за одним товарним кодом). А роком раніше – і зовсім лише 10 т.
Українська яловичина, на думку експертів, має високий експортний потенціал. Але для її реалізації необхідно покращувати глибину і якість переробки м’яса і вирішувати питання транспортування продукту на далекі відстані. Крім того, сьогодні аграрії вважають за краще утримувати велику рогату худобу заради виробництва молока, а не м’яса (бичків не вирощують, а забивають відразу ж).

У зв’язку із загальним скороченням виробництва молока, знизився випуск вершкового масла і сухого молока. При цьому абсолютна динаміка імпорту даних видів продукції в Україні в процентному співвідношенні випереджає їх експорт з нашої країни.
За даними Ради з питань експорту продовольства (UFEB), на початку цього року, коли ділова активність затихає в зв’язку з новорічними святкуваннями, деякі українські виробники не втрачали часу і вже вичерпали додаткові квоти на мед, оброблені томати і зернові культури.

Тим часом, за повідомленням Держстату, негативне сальдо зовнішньоторговельного балансу України з 2017 р по 2018 р зросло більш, ніж удвічі і склало $ 5,83 млрд. Так, в минулому році експорт товарів і послуг зріс на 8,6% (до $ 57 , 12 млрд), але значно збільшився і імпорт – на 14,3% (до $ 62,94 млрд). Головним зовнішньоторговельним партнером України є Євросоюз (експорт – понад $ 23 млрд., імпорт – близько $ 26 млрд.). На другому місці – країни СНД (експорт $ 10,7 млрд., Імпорт – $ 13,8 млрд.).

UkraineFood.org

Джерело https://ukrainefood.org

Відповісти

Ваш email не публікується