Раду закликали прийняти антирейдерський законопроект — АГРОПОЛІТ

Парламент просять прийняти антирейдерський законопроет № 9063, аби зупинити розгул рейдерства в Україні. До таких дій закликав лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко під час роботи в регіонах  на зустрічі з містянами у Миргороді.

Нагадаємо, законопроект № 9063 «Рейдерству СТОП!» (про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення захисту прав власників майна шляхом аудіо та відео-фіксації процесу проведення нотаріальних дій) зареєстрований на початку вересня 2018 року. Його ініціатором виступили депутати Радикальної партії (О.Ляшко,, В. Гласюк)  і його підтримали  депуати з  інших політсил.  Згідно із пояснювальною запискою, метою документу є унеможливлення реалізації рейдерських схем захоплення майна та бізнесу у змові з нотаріусами шляхом запровадження обов’язкового фіксування технічними засобами (аудіо- та відеофіксація) процесу проведення нотаріальних дій та інше.

За словами Ляшка, сьогодні приклади рейдерства можна зустріти скрізь. Зокрема, й історія із відібранням 3,5 га паїв у сироти Олени Струцької з Миргорода.

«Дівчина, як і я, росла без батьків, її виховувала бабуся. Кілька років тому злодії в шахрайський спосіб забрали в сироти землю. З того часу – ні паю, ні оренди. Судитися в Олени грошей немає. Ходить по чиновникам, але всі їй відмовляють. Мільйон їх розвели із «космічними» зарплатами, а сирота 10 років не може свій пай повернути. І виходить так, що земельна ділянка, яка б мала годувати дівчину, зараз годує злодіїв. Де влада? Чому вона не захищає людей? Тому що в країні бардак і бєспрєдєл! Оленці я допоможу – підключу юристів і поверну їй землю. Але я хочу, щоб кожна людина в Україні відчувала себе захищеною», – наголосив Ляшко.

За його словами, таким випадкам слід активно  протидіяти і змінювати законодавство для подолання рейдерства.

 

Продаж землі за нинішньої корумпованої системи у судах та правоохоронних органах буде простим обкраданням людей. І таких історій, як із Оленою Струцькою, буде мільйон по Україні. Продажні суди будуть штампувати підроблені рішення, забирати майно і землю у людей. А люди не підуть судитися, бо в них немає грошей. Нам не треба ринок землі. Нам треба порядок в країні, робота і зарплата на селі і щоб земля годувала українців та належала українцям», – підкреслив Ляшко.

 

Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується