Калібратор для фруктів дозволяє в режимі реального часу виявляти і видаляти пошкоджені плоди

Робота калібратора SormaTech від компанії Sorma Group забезпечується інноваційною системою штучного зору, і дозволяє швидко і точно виявляти пошкоджені фрукти. Про появу новинки повідомляє freshplaza.com.

З появою калібратора виробники можуть успішно управляти всіма операціями після збору врожаю. Завдяки програмному забезпеченню оператор машини отримує можливість змінювати і налаштовувати параметри виявлення дефектів в режимі реального часу. Причому дефекти виявляються як зовнішні, так і внутрішні. Тож споживач може отримати практично ідеальний продукт.

Як пояснив Даніель Фаббрі, управляючий директор Sorma Ib?rica, такий контроль якості є не просто способом  підвищення ефективності роботи, а і принципово етичним питанням.

Нова машина дозволяє автоматично налаштовувати сортувальні потенціометри. Після збору кількох зразків фруктів машина може розпізнавати клас, до якого належить продукт, тим самим значно скорочуючи час, який буде використано при створенні спеціальних програм для ідентифікації сортів.

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується