Захисники довкілля рекомендують китайцям вдвічі зменшити споживання м’яса

Захисники навколишнього середовища закликають китайців їсти наполовину менше м’яса. Це дозволить зменшити викиди парникових газів на 10%.

“Ви не повинні їсти свинину в рік Свині” – це та теза, яку намагаються донести екологічні активісти до китайських споживачів, сподіваючись, що це переконає їх скоротити споживання м’яса в майбутньому.

Китай споживає більше м’яса, ніж будь-яка інша країна, і скуповує половину світової пропозиції свинини. Про це, зокрема йшлося на Всесвітньому економічному форумі. У той же час, Китай також є найбільшим у світі джерелом викидів парникових газів, які сприяють прискоренню зміни клімату. Частка тваринництва складає приблизно 14,5% від глобальних викидів парникових газів, повідомляє ООН.

“Китай може зменшити об’єм викидів парникових газів майже на 10% в наступному десятилітті, якщо жителі країни просто будуть їсть наполовину менше м’яса”, – говорить Джен Люн, що відповідає за питання клімату у благодійній організації WildAid.

Ще у 2016 році влада Китаю опублікувала рекомендації щодо дієти. Людям радили скоротити споживання м’яса вдвічі для покращення стану навколишнього середовища та здоров’я населення. Проте, у Китаї культура споживання м’яса пов’язана з питаннями з багатства і статусу, і експерти скептично ставляться до масового скорочення продажів м’яса в країні.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується