Альтанка в стилі «прованс» і лавандова мануфактура колишнього програміста

Сьогодні вже багато кому відоме лавандове поле в селищі Порадівка, що на Київщині. Сюди люблять приїздити за цілющими травами, на фотосесії, для проведення майстер-класів. Це ? частина бізнесу Юлії Блях, колишнього інженера-програміста, працівника у сфері консалтингу. Про жінку-підприємця розповідає KFundMedia.

Гості або відвідувачі можуть перепочити в альтанці в стилі «прованс», звідти помилуватися полем, вибрати зручний ракурс для фотографії.

Почалося все в 2015 році. Тоді Юля придбала ділянку землі площею у 20 соток, і щільно засадила її лавандою ? розуміла, що відстань у 38 км від Києва багато хто зможе подолати, щоб помилуватися лавандовим полем, придбати рослини, про цілющі властивості яких ходять майже легенди. І вона не помилилася: черги за лавандою у період її цвітіння шикуються ще вдосвіта.

Вміння організовувати виробництво і заглиблюватися у виробничі цикли допомогло у розвитку бізнесу. Сьогодні «Лавандовий гай» успішно продає крафтові продукти: тонік і мило, виготовлені на основі місцевої лавандової олії та гідролату. Причому інгредієнти виготовляються на місці – у вакуумному паровому дистиляторі на 300 л. Вся продукція проходить метрологічну і мікробіологічну експертизи.

У перспективі ? розширення лінійки трав і продукції на їх основі.

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується