Погляд директора потужного підприємства • Meat-Inform

Минулий рік для українських виробників свинини видався не надто успішним, хоча й порівняно стабільним. Експертну думку про проблеми та розвиток галузі й окремих підприємств висловила Юлія Жельніо, директорка потужної компанії-виробника ТОВ “Зоотехнологія”, що входить до складу Асоцацї “Свинарі України”.

Пані Жальніо вважає, що найбільш прибутковим шляхом розвитку виробників є організація самостійної переробки та роздрібних продажів продукції.

“Ще з середини 2017-го наше господарство “взяло курс” на вертикальну інтеграцію — розвиток напрямку переробки, виробництва напівфабрикатів, рітейлу. У 2018-му “Зоотехнологія” відкрила 5 роздрібних магазинів, забої вийшли на планову потужність. У планах на 2019-й — розвиток власної роздрібної мережі. Паралельно працюємо і над покращенням біобезпеки, добробуту тварин, якості продукції, щоб забезпечити споживачів найкращим. Та й галузь диктує свої умови: хочеш успіху — будь конкурентним”, – розповідає директора підприємства.

Найбільшими перепонами на шляху розвитку свинарства Юлія Жельніо вважає бюрократичну тяганину та поширення африканської чуми свиней. На її думку, досягти успіху в галузі можна завдяки постійному розвитку – лише в такому випадку виробник зможе “диктувати умови на ринку, а не бути сировинним придатком”.

Meat-Inform

Джерело https://meat-inform.com

Відповісти

Ваш email не публікується