IT компанія відкрила равликову ферму на Рівненщині — КУРКУЛЬ

IT компанія відкрила равликову ферму на Рівненщині
rivnepost.rv.ua

У Понеблі Рівненського району Рівненської області група компаній «Реноме» з минулого року вирощує равликів. Молюсків з Рівненщини експортують за кордон. Про це повідомляє rivnepost.rv.ua

 

Компанія «Реноме» працює у галузях IT, будівництва та девелоперства. Окрім того, у структурі є рибгосп.

 

За словами генерального директора групи компаній «Реноме» Надії Гладкевич, рибгосп компанія купила давно.

 

 

«Ми купували готову компанію, але у дуже занедбаному стані. Згодом вивели рибгосп на нормальний стан, проте останніми роками ставкову рибу з ринку все більше витісняє морська, яка менше хворіє, яку краще зберігати та легше переробляти», — розповіла генеральний директор.

 

 

За її словами, ідея вирощувати равликів виникла рік тому, оскільки потреба у ставковій рибі меншає, у компанії почали думати, чим би додатковим можна було завантажити працівників рибгоспу.

 

 

«В Україні немає культури споживання багатих на білок равликів, тому поки що ми орієнтуємося на закордонний ринок. Равликові ферми — дуже непростий бізнес. Сказати точно, що ми і надалі ним будемо займатися, не можу. Прибутків поки цей бізнес не приніс, але нас хвалять експерти», — повідомила Надія Гладкевич.

 

 

Довідково:

 

РЕНОМЕ — група компаній, що зосереджена в галузі IT — технологій та рішень для фінансового сектору; в сфері будівництва, девелопменту та виробництва будматеріалів; а також у напрямі розвитку еко-проектів (равликова ферма стала одним із нещодавніх еко-проектів компанії).

 

До ГК «Реноме» входить Реноме Смарт, Реноме Комфор, Реноме Євробуд.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується