Експерти пропонують підтримати розвиток козівництва пільговими кредитами

Інститут тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова» — Національний науковий селекційно-генетичний центр з вівчарства підготував пропозиції з розвитку козівництва.

Про це повідомляє прес-служба Національної академії аграрних наук України.

Зокрема пропонується розвивати галузь не лише за рахунок великотоварних сільгосппідприємств, але й шляхом формування в господарствах населення малих ферм (понад 30 кіз) із виробництва і реалізації молока.

«Для виконання цих завдань органам державної влади слід передбачити можливість пільгових кредитів для господарств, спрямувати бюджетні кошти на прискорене нарощування поголів’я кіз і підвищення їх продуктивності, сприяти виробникам у придбанні сільськогосподарської техніки і обладнання, племінних молочних кіз, на умовах фінансового лізингу із залученням вітчизняних та іноземних лізингодавців», — йдеться у повідомленні.

В умовах сучасного світового і вітчизняного ринку найбільш перспективним напрямом розвитку галузі є молочний. Виходячи з цього інститут наголошує на необхідності розширити наукове забезпечення галузі і підготовки спеціалістів з розведення, технології, ветеринарної медицини та годівлі кіз.

Нагадаємо, Україна може наростити експорт нетелів голштинської породи на 20%, та експортувати понад 5 000 тварин щороку без втрат для українського ринку.

Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується