Італійські фермери зібрали понад 900 г/рослину з нового сорту суниці Llosana – AgroTimes

Італійські фермери назвали новий сорт суниці садової Llosana рекордно врожайним – зібрано до 964 г ягід з однієї рослини, а попит на саджанці вже перевищив пропозицію.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Лео Де Паскаліс, власник господарства в Скандцано-Йоніко в італійській провінції Матера, висадив 18 тис. рослин у період, коли сезон для багатьох уже завершувався. «Ми отримали понад 750 г плодів з рослини. Хоча я припинив збір, не думаю, що це через обмеження сорту – просто не вистачає робочих рук, щоб оперативно зібрати врожай за нинішньої спеки. Я задоволений обсягом, виглядом ягід із конічною формою та середньою масою 30 г», – сказав фермер.

Він також зазначив стабільну ціну на ягоду: «Найвищу ціну ми мали на початку січня – близько 5–6 €/кг, зараз вона знизилася до 1,50 €/кг, але сорт добре адаптувався до ринку».

Фермер Джамбаттіста Глінні розпочав збір 16 грудня 2024 року після висадки на 4-річні грядки 10 жовтня. «Я вже зібрав 964 г з рослини, і планую завершити збір на цих вихідних. Ми починаємо вирощування інших культур, наприклад динь. Цього сезону я посадив 8,1 га Llosana і вже підтвердив замовлення на саджанці для розширення площ», – повідомив він.

Дистриб’ютор Fornabaio Piantine, який продає саджанці суниці з 1975 року, теж відзначив успіх сорту. «Кілька виробників досі збирають ягоди у червні – і кількість, і якість дуже хороші», – сказав Рокко Марцо. «Замовлення на наступний сезон уже закриті. Llosana показала себе чудово – понад п’ять місяців високих урожаїв і гарна лежкість».

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra