На ТОТ моніторингові комісії вирішуватимуть, що сіяти фермерам – КУРКУЛЬ
На тимчасово окупованих територіях (ТОТ) — повернення до СРСР. Окупанти почали контролювати кожен гектар сільгоспземлі.
Як повідомили у Центрі національного спротиву, росіяни створюють на ТОТ «моніторингові комісії», які стежитимуть за тим, як фермери використовують землю.
Як зазначається, тепер комісія вирішуватиме, що кому засівати, і хто «неефективний».
У ЦНС розповіли, що такий задум — це планова економіка замість ринку:
- продукцію вилучають через фейкові «агрооператори» за заниженими цінами;
- прибутки йдуть не людям — а гауляйтерам.
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2025 р.