Фермер із Закарпаття розводить кіз та овець і розвиває власну торгову марку – КУРКУЛЬ

Власник торгової марки «Майстерня крафтових екопродуктів «Іршавка» ветеран Юрій Андрела протягом 2023-2024 рр. отримав державну підтримку на загальну суму понад 1 млн грн. З них близько половини — на розвиток переробки молока, решту — на промислове вирощування риби.

Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Підприємець розводить кіз та овець і розвиває власну торгову марку. У господарстві утримується 126 кіз та 64 вівці. Власник надає пріоритет у розвитку переробки молока, придбав обладнання для молокопереробного цеху (пастеризатор, сепаратор вакууматор та ін.), наразі проводить переробку, виробництво та фасування продукції, яку реалізує у крафтових крамничках області.

Крім того, закуповує молоко у фермерів Берегівського району, планує придбання високопродуктивних корів для власної сировинної бази. Виготовляється 9 видів молочної продукції, переробляючи в середньому по 170 літрів молока в день.

В планах — розширення виробництва, збільшення асортименту та організація гастрономічних маршрутів по території Національного парку «Зачарована долина» та ін.

Другий напрямок бізнесу — промислове вирощування риби, переважно коропових, а саме: короп, білий амур, товстолоб, карась, щука, сом, окунь.

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2025 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra