Суд заборонив блокаду українсько-польського кордону – AgroNews

Апеляційний суд у Любліні підтримав заборону на протести польських перевізників, які заблокували пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” на кордоні з Україною, пише agronews.ua.

Зазначається, що рішення було ухвалено на закритому засіданні. Таким чином судді змінили рішення Окружного суду, який напередодні скасував заборону мера Дорогуська на блокування кордону.

«Це був удаваний мітинг, а насправді – перекриття дороги. Рішення мера Дорогуська про заборону було вірним», – цитує ЗМІ одного з суддів.

У свою чергу організатор протесту Рафал Меклер заявив, що ще не отримав офіційної інформації про рішення суду.

«Ми живемо в правовій державі, тому якщо Апеляційний суд ухвалить рішення, що ми не можемо очолити ці збори, ми не можемо очолити протест, звичайно, ми покинемо кордон», – сказав Меклер.


Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra