Заводи OSTCHEM знизили виробництво аміачної селітри і карбаміду – КУРКУЛЬ

Заводи азотного холдингу OSTCHEM виготовили 529,3 тис. тонн мінеральних добрив у I кварталі 2025 року.

Зокрема, Черкаський «Азот» виготовив 394,8 тис. тонн, а «Рівнеазот» — 134,4 тис. тонн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року, коли було виготовлено 502,8 тис. тонн, заводи OSTCHEM наростили об’єм виробництва на 5,3%.

Виробництво аміачної селітри в I кварталі 2025 року знизилось з 246 тис. т (минулого року) до 226,5 тис. т, виробництво карбаміду впало із 123,5 тис. т до 116,7 тис. т.

Тим часом виробництво КАС зросло із 123,8 тис. т до 162,2 тис. т. Обсяг виробництва ВАС склав 15,8 тис. т (у I кварталі 2024 року було вироблено 10,8 тис. т).

 

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2025 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra