Euromilk розробляє робота-годувальника 300 корів – AgroTimes

Польський виробник EM, також відомий як Euromilk, працює над самозавантажувальним електричним роботом-годувальником Falcon, який оснащений силосорізкою і може годувати до 300 корів на добу.

Про це повідомляє Trekker.

Уточнюють, що робот Falcon має компактну конструкцію: 3,5 метра в довжину і 1,5 метра в ширину, може самостійно добувати силос за допомогою фрезерної машини на висоті до 2,7 м. Оскільки робот може працювати 24 години на добу, він годуватиме до 300 корів на день.

Контейнер на 4 м3 оснащений горизонтальною системою змішування з вісьмома фіксованими лопатями внизу.

Робот самостійно їздить від кормової алеї до силосної ями і назад. У верхній частині робота є кришка, яку можна відкрити для завантаження субпродуктів.

Робот-годувальник працює від електрики. Машина повертається на зарядну станцію після кожної операції фрезерування. У цьому місці машина змішує раціон і одночасно заряджає акумулятор.

Робот пересувається у дворі за допомогою системи індукційної петлі. Falcon оснащений ультразвуковими датчиками, захисним бампером і кнопками екстреної зупинки.

Наразі випробувано сім прототипів. Очікується, що робот-годувальник буде доступний з початку 2026 року.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra