Агроструктура відкрила сервісний центр на Житомирщині. За 8 років планують збудувати ще чотири – Latifundist

Компанія «Агроструктура» спільно з корпорацією AGCO цієї осені відкрила сучасний регіональний сервісний навчальний центр у Житомирській обл., будівництво якого розпочали минулого року. Про це в коментарі Traktorist.ua повідомив генеральний директор компанії «Агроструктура» Михайло Завада.

 

У планах протягом 8 років побудувати ще чотири центри в регіонах присутності компанії.

 

За словами Завади, нові сервісні центри стануть ключовими елементами підтримки клієнтів у регіонах. Вони не лише забезпечуватимуть технічне обслуговування сільгосптехніки, а й виконуватимуть функції навчальних хабів для підвищення кваліфікації операторів сільгосптехніки та технічного персоналу.

 

 

«Планується будівництво аналогічних сервісних центрів, як і на Житомирщині. Вони будуть розташовані в усіх регіонах нашої відповідальності, а саме: на Хмельниччині, Тернопільщині, Рівненщині та Волині. Звісно, на цьому ми не зупинимося і продовжимо розвиватися. Ми прагнемо забезпечити найвищий рівень обслуговування наших клієнтів. Відкриття цих центрів є частиною стратегії розвитку, яка дозволить нам надавати послуги незалежно від зовнішніх обставин і гарантувати максимальний комфорт для наших клієнтів, які обрали нашу техніку та довірили нам свої техпарки. Перший із цих чотирьох сервісних центрів буде закладено вже наступного року в Хмельницькій обл. Завершення будівництва кожного центру планується протягом двох років», — розповів Завада.

 

 

Побудований на Житомирщині регіональний сервісний центр має загальну площу понад 2100 м². Він обладнаний усім необхідним для забезпечення високоякісного обслуговування клієнтів, зокрема:

 

    • великою майстернею з усім необхідним інструментарієм;

 

    • зоною для роботи сервісних інженерів із доступом до сучасного програмного забезпечення;

 

    • комфортними приміщеннями для персоналу, включаючи душові, роздягальні та робочі кабінети;

 

    • повноцінним готелем для співробітників на 16 місць.

 

 

Завдяки вигідному розташуванню сервісного центру з нього також будуватиметься логістика запчастин і техніки. Окрім цього, у рамках навчального центру передбачено спеціальні класи та практичні зони для стажування. На базі центру вже проводяться регулярні тренінги для клієнтів компанії, щоб допомогти їм максимально ефективно використовувати сільгосптехніку.

 

Загальні інвестиції в проєкт склали понад €1 млн.

 

Євгенія Тулаїнова, Latifundist.com, 2024 р.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra