На ринку пшениці фіксують незначне підвищення цін – КУРКУЛЬ
Для українського ринку пшениці попереднього тижня залишалось характерним незначне підвищення цін, проте більшість змін відбувались в межах раніше сформованого діапазону. Про це повідомили аналітики АПК-Інформ.
Ціни на пшеницю 2 класу фіксувались переважно в межах 9,6-10,6 тис. грн/т СРТ, а на фуражну зросли на 100 грн/т і знаходились здебільшого в діапазоні 8,3-9,3 тис. грн/т СРТ.
«Недостатньо активне надходження пропозицій, особливо пшениці 2 класу, та досить активний попит покупців продовжували надавати підтримку цінам. Однак складнощі з реалізацією борошна через невисокий попит споживачів та знижувальна цінова динаміка на експортному ринку чинили тиск на ціни і стримували більш активне подорожчання пшениці», — пояснили аналітики.
Як додали у Spike Brokers, активність покупців щодо пшениці на зовнішньому ринку залишається на низькому рівні. Український ринок майже не активний. Попит від покупців проявляється лише на пшеницю з високим вмістом білка, тоді як попит на фуражну зернову низький.
© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2024 р.