Як вино ТМ GRANDE VALLEE підкорює споживачів та вражає професіоналів галузі – Techdrinks.info

Українське виноробство – сфера, що розвивається досить швидкими темпами і тішить поступом навіть у складні для країни часи. Відбувається це передусім завдяки тим, хто прагне не просто досягти успіху в обраному сегменті бізнесу, а й довести світові, що український продукт вартий уваги. А для цього потрібно йти в ногу з часом, забезпечувати незмінну якість виробництва та триматися обраного курсу, вважає бренд-менеджерка торгової марки GRANDE VALLEE Ксенія ФІЛЬЦЕВА.

Вина, виготовлені з вирощеного на Одещині винограду, під цією маркою випускає компанія VINTREST. І хоч історія цієї торгової марки не настільки тривала, як у деяких вітчизняних «грандів» виноробства, її розвиток протягом останніх років по-справжньому вражає. Перемоги у престижних дегустаційних конкурсах, присутність на VIPполиці у відомій торговій мережі та, зрештою, особлива популярність продукції серед споживачів – цими досягненнями у компанії щиро пишаються та далі впевнено рухаються обраним курсом.

На що саме свого часу зробили ставку винороби GRANDE VALLEE, та як бренд втілює у життя свою місію, об’єднуючи людей, які обирають українську якість, – про це Ксенія Фільцева розповіла читачам журналу.

Акцент – на якості

Вина GRANDE VALLEE вперше випустили у 2015 році. Нова торгова марка отримала назву на честь Великої Долини – місця, де ростуть виноградники компанії VINTREST. Ну а французька мова стала даниною слогана «Українське вино з французьким корінням», що найкраще характеризує особливості цього вина.

– Свого часу саджанці для виноградників ми придбали саме у Франції. Згодом встановили інноваційне французьке обладнання на виробництві. Вирощуємо класичні сорти і, відповідно, робимо класичні вина – різні за стилістикою, проте з незмінно гармонійним глибоким смаком та ароматом. У той час, коли нова торгова марка лише з’явилася на світ, акцент у виноробстві був на масове виробництво. Маючи власні потужності, ми прагнули завоювати ринок. Однак згодом, у 2022-му, провели повний ребрендинг, відтоді позиціюючи нашу торгову марку як крафтову. Тоді повністю змінили оформлення продукції. Зараз маємо сучасний актуальний дизайн, йдемо в ногу з часом, та акцентуємо саме на якості, не намагаючись бути повсюди, – каже Ксенія Фільцева.

Виноградники компанії, висаджені в Одеському районі з 1998 до 2006 року, ростуть на площі 140 гектарів в умовах м’якого помірного морського клімату. На родючих південних ґрунтах вирощують класичні європейські білі сорти Піно Блан, Трамінер, Шардоне, Рислінг, Совіньйон Блан та червоні Піно Нуар, Каберне, Мерло, Піно Меньє. Саме зараз виноградники досягли стану зрілості та дають максимально якісний і насичений врожай.

На виноградниках постійно працюють фахівці та досвідчені робітники, які забезпечують найвищий рівень догляду, захисту від хвороб та шкідників, чітко витримуючи всі вимоги технології вирощування сировини для виноробства. Якість врожаю відстежується на різних етапах, тож зрештою на виробництво потрапляє виноград найвищого ґатунку. Причому відбувається це за лічені хвилини, оскільки виробничі потужності розташовані неподалік виноградників.

– Нових сортів додавати не плануємо – вирощуємо традиційну для нас класику. Натомість цьогоріч або в наступному році плануємо висадити нові виноградники. Попри те, що багато крафтових виноробів зараз роблять ставку на автохтонні сорти, ми обрали для себе класичні. Як ідеться у слогані GRANDE VALLEE, наше вино – з французьким корінням. Тому нам цікаво досліджувати, як європейські класичні сорти «показують» себе в нашому приморському теруарі і якими з них виходять вина. Ми маємо Трамінер – ароматний та свіжий сорт, мало поширений на українських виноградинках. Вирощуємо Піно Меньє, з якого робимо ігристі та рожеве сухе. З винограду Каберне, Мерло, Піно Нуар, Піно Меньє, Трамінер та Шардоне виготовляємо моносортові вина. Усі інші сорти спрямовуємо на виробництво наших ігристих, які ввели до асортименту у 2018 році. Наша мета – не нарощувати лінійку, а робити те, що виходить найкраще. Адже якість вина розпочинається з виноградного грона. Тому від догляду за виноградом залежить, що зрештою буде у пляшці, – зазначає фахівчиня.

Ординарні, витримані та ігристі

Під торговою маркою GRANDE VALLEE зараз випускають чотири лінійки вин. До базової входять ординарні невитримані червоні вина Каберне, Мерло та Піно Нуар, білі Трамінер і Шардоне, а також рожеве Піно Меньє. Це напої з тонким ароматом та елегантним посмаком. Червоні вина з цієї лінійки не мають високого вмісту танінів з огляду на відсутність витримки, тому вони максимально питкі та легкі.

Серед витриманих «преміум» вин ТМ GRANDE VALLEE – Сапераві, Мерло та Каберне з витримкою пів року, а також витримане протягом двох років Сапераві. Ці вина належать до лімітованої колекції: у рік випускають не більше як 1500 пляшок кожного з них. Витримані вина торгової марки, яким притаманний глибокий смак та аромат, добре знані серед поціновувачів таких напоїв та фахівців, адже неодноразово отримували визнання на конкурсах та дегустаціях.

Ще одна популярна лінійка – ігристі, виготовлені методом «charmat», що передбачає бродіння ігристого вина в резервуарах. Цим способом виготовляють біле та рожеве брют, а також біле напівсолодке ігристе вино – свіже та збалансоване.

Виробники дуже пишаються й рожевим «Méthode Charmat», яке приваблює смаком та зовнішнім виглядом та має стабільний попит серед споживачів.

Четверта лінійка – ігристі, виготовлені за класичною технологією, відповідно до якої бродіння ігристого вина проходить в пляшках з витримкою на осаді не менше як 18 місяців. У цій лінійці виробники пропонують білий та рожевий ігристий брют «Méthode Traditionnelle».

Визнання надихає на розвиток

Якість вина GRANDE VALLEE засвідчує стрімкий ріст його популярності серед споживачів. Водночас напої отримують визнання і в середовищі професіоналів, що надихає на подальший розвиток.

– Від часу ребрендингу у 2022му маємо багато досягнень, постійно беремо участь у фестивалях та дегустаціях як в Україні, так і за кордоном. Це дає змогу презентувати нашу торгову марку ширшому загалу, а також напрацювати нові варіанти реалізації. Важливо, що світ повірив в Україну, і тому ми не лише робимо промоцію власній продукції, а й популяризуємо українське вино загалом. Нещодавно долучилися до торгової місії B2B та успішно провели переговори з німецькими імпортерами, зустрівшись з низкою дуже впливових гравців на цьому ринку. Торік наше ігристе біле «Méthode Traditionnelle» презентувало Україну у Франції в музеї Бордо. Це – дуже престижна місія, – розповідає Ксенія Фільцева.

Продукція GRANDE VALLEE мала великий успіх і на професійній дегустації українських вин відомими міжнародними експертами, що відбулася в липні цього року у Варшаві за ініціативи Wines of Ukraine. Фахівці з різних країн світу обрали з презентованого 91 зразка вин 24 найкращих напої. До ТОП 24 увійшли одразу три вина ТМ GRANDE VALLEE: білий брют «Méthode Traditionnelle», білий брют «Méthode Charmat» та Saperavi Reserve 2022. За результатами дегустації у мережі «Сільпо» облаштують брендовані полиці «ТOP 24 best wines of Ukraine», на яких будуть вина, що обрали експерти.

– Якщо зважити, що два роки тому ТМ GRANDE VALLEE була маловідомою, то зараз ми рухаємося дуже активними темпами. Після дегустації про нас дізналося ще більше поціновувачів вина, я отримую дуже багато дзвінків, відгуків, пропозицій. Наша продукція зацікавлює щоразу більшу аудиторію, і це спонукає до подальшого розвитку, – каже бренд-менеджерка торгової марки.

Стрімкий успіх продукції GRANDE VALLEE зумовлює її висока якість, якої вдається досягти і завдяки сучасному обладнанню. На виробничих потужностях виноробні встановлене устаткування від французьких виробників Buсher Vaslin, Zip Technologies, Velo, Della Toffola, що дає змогу забезпечувати європейський рівень усіх технологічних процесів.

Виробництво оснащене двома лініями для перероблення винограду, що дає змогу водночас працювати з білими та червоними сортами.

Для витримки вин із преміальної лінійки використовуються барики зі столітнього дуба, які також придбали у Франції. До слова, у компанії відтепер мають намір витримувати не лише червоні, а й білі вина. Для цієї мети нещодавно також закупили французькі барики.

– Ми відстежуємо новинки на ринку обладнання й за потреби оновлюємо наше устаткування. Плануємо взяти участь у галузевій виставці в Мілані SIMEI, де також буде змога ознайомитися з інноваціями у виноробстві. Складники для виробництва теж купуємо лише у перевірених виробників – Enogrup, Lallemand, IOC. Ще один важливий складник для досягнення якості кінцевого продукту – досвідчені фахівці. Наші спеціалісти постійно беруть участь у тренінгах та навчаннях, вдосконалюють навички та здобувають актуальні знання, – зазначає Ксенія Фільцева.

На підприємстві діє власна лабораторія, де продукція контролюється на кожному з етапів її виробництва. Усі процеси відстежують досвідчені технологи, тому впевненість у якості та безпечності напоїв є беззаперечною.

Об’єднувати людей, навчаючи культури споживання вина

Зараз у виноробів розпочинається новий сезон, від якого вони мають великі очікування. На майбутній виноматеріал уже є цікаві плани.

– Маємо намір робити біле витримане вино, також плануємо додати до лінійки «преміум» кілька сортів червоних вин із дворічною витримкою. Будуть й інші цікаві пропозиції. Скажімо, класичне ігристе, закладене ще у 2018 році. Ще рік тому в нас було багато охочих придбати цей унікальний напій. Однак власник вирішив залишити частину цього вина. Виявивши нещодавно, що цього ігристого у нас є ще відносно чимало, я переконала власника презентувати цей витриманий напій як нашу новинку. Тож маємо близько 500 пляшок ігристого, котре витримували понад 60 місяців. Це ексклюзивний продукт, і дизайн та оформлення будуть відповідними. Хочемо презентувати його на фестивалях, щоб дивувати учасників нашою продукцією. А ще деякі новинки мають стати сюрпризами для споживачів, – розповідає фахівчиня.

До зовнішнього вигляду продукції та оформлення тари у компанії ставляться особливо ретельно, справедливо вважаючи цей аспект дуже важливим для вдалої промоції якісного продукту.

Задля популяризації вина проводять дегустації, організовують цікаві події. Раніше на підприємстві практикувалися екскурсії. Однак воєнні часи внесли корективи в насичене життя компанії, що працює у досить неспокійному регіоні. Після повномасштабного вторгнення навіть довелося тимчасово призупинити роботу, однак згодом все повернулося до більш-менш звичного ритму. З часом усі процеси вдалося налагодити, хоч зараз частина персоналу захищає Україну. А туристичний напрямок знову набуде популярності після перемоги, впевнені винороби.

Придбати вина торгової марки GRANDE VALLEE можна у спеціалізованих магазинах та бутиках, а також замовити в інтернет-магазині. Нині їх реалізують також в HoReCa великих міст України – у Києві, Одесі, Львові, Запоріжжі, Дніпрі.

– Постійно формуємо спеціальні пропозиції для споживачів, адже прагнемо, щоб люди мали змогу спробувати вина і стати нашими клієнтами. Бо скуштувати – означає зрозуміти смак. Скажімо, наше рожеве брют так подобається споживачам, що навіть не потребує додаткової промоції – воно саме себе продає. Взагалі ж місія нашого бренду – об’єднувати людей. Вина GRANDE VALLEE купують, щоб презентувати Україну, влаштовувати романтичні побачення, збиратися за дружнім столом. Натомість ми хочемо, щоб люди більше дізнавалися про вино, особливо про українське, та культуру його споживання. Тому потрібно спілкуватися, пояснювати, пропонувати нове. Бо правильне ставлення до цього напою свідчить, серед іншого, ще й про цивілізованість країни, – впевнена Ксенія Фільцева.


Джерело https://techdrinks.info

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra