На Миколаївщині запровадили карантин через виявлене вогнище амброзії – AgroTimes
На території с. Михайло-Ларине Воскресенської селищної ради Миколаївського району запроваджено карантинний режим по амброзії полинолистій (Ambrosia artemisiifolia L.).
Про це інформує ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області
Розпорядженням Миколаївської районної військової адміністрації №64-р від 10.07.2024 року затверджені фітосанітарні заходи для локалізації і ліквідації вогнищ згаданого карантинного організму.