Фонд держмайна України продає ще один державний КХП – Agravery

Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон єдиний майновий комплекс ДП «Кіровоградський комбінат хлібопродуктів №2». Про це повідомляється на сторінці ФДМУ в Telegram.

Як уточнюється, на торги виставляється, зокрема, 111 одиниць нерухомого майна, 16 одиниць транспортних засобів та спецтехніки, 2185 одиниць обладнання, меблів, інвентарю тощо.

Проведення приватизаційного аукціону заплановано на 18 липня, кінцевий строк подачі заяви на участь – 17 липня. Стартова ціна об’єкта становить 17,1 млн грн (без ПДВ).

Основними видами діяльності підприємства є: виробництво продуктів борошномельно-круп’яної промисловості (основний); післяурожайна діяльність; виробництво готових кормів для тварин, що утримуються на фермах; діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною; оптова торгівля зерном та ін.

Торги планується провести у форматі трираундового англійського аукціону.

Нагадаємо, що на 19 липня ФДМУ планує провести приватизаційний аукціон з продажу ще одного КХП – «Охтирський комбінат хлібопродуктів».


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra