Британці цілорічно вирощуватимуть суницю з мінімальними витратами – AgroTimes

Британська The Summer Berry Company (TSBC) в Чічестері на півдні країни будує 16-гектарний тепличний комплекс, який опалюватиметься та досвічуватиметься за рахунок когенераційної установки та теплового насосу вода-повітря. Тим самим витрати на енергію зменшаться на 40%, а викиди СО2 скоротяться на 20%.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Зазначається, що TSBC співпрацює з Ebtech Energy Systems Ltd., фахівцями з декарбонізації систем опалення та охолодження, для розробки екологічно чистого енергетичного рішення (GES), яке зменшить залежність підприємства від викопного палива та включатиме когенераційну установку (CHP), комбіновану тепловий насос вода/повітря, теплову мережа по всій ділянці та світлодіодне освітлення.

Теплоакумулюючу ємність об’ємом 2 млн літрів буде включено в теплову мережу, що додатково витіснить опалення газовим котлом і дозволить TSBC отримати вигоду від надання можливості «реагування на стороні попиту» в електричну мережу. Після того, як GES запрацює у вересні, загальні витрати на енергію зменшаться приблизно на 40%, скоротять викиди CO2 на 20% і дозволять забезпечити потужне додаткове освітлення врожаю взимку.

Крім того, встановлення сонячних панелей та вітрової генерації дозволить підприємству досягти нульових викидів до 2030 року.

«Ми шукали енергетичне рішення, яке було б фінансово та екологічно стійким, і завдяки партнерству з Ebtech ми змогли це знайти», – резюмував Бартош Пінкош, операційний директор TSBC у Великобританії.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra