USAID надасть співфінансування для підвищення продуктивності агровиробників – AgroTimes
Програма USAID АГРО надасть до 22,5 млн гривень співфінансування для розробки та впровадження субгрантової програми Lean Farming, що спрямована на підвищення продуктивності і зменшення витрат агровиробників через усунення втрат у виробництві та процесах.
Про це повідомляє пресслужба Програми.
Метою діяльності є надання консультаційної підтримки для підвищення конкурентоспроможності та зниження виробничих і операційних витрат щонайменше для 20 компаній з виробництва та переробки зернових та олійних культур шляхом впровадження системи бережливого виробництва та оптимізації на основі інструментів і практик LEAN.
Конкретні заходи можуть включати, але не обмежуються наступним переліком:
– Відбір 20 підприємств агропродовольчого сектору, які впровадять Lean Farming у свої бізнес процеси на основі критеріїв, зазначених в технічному завданні (за посиланням нижче)
– Оцінка поточного, проміжного та фінального економічного ефекту щонайменше 20 цільових підприємств протягом та за результатами впровадження п’яти принципів Lean управління
– Адаптація робочих процесів цільових підприємств до Lean управління бізнес процесами
– Створення та укорінення культури Lean управління, зокрема сприяння створенню команд(и) з глибокими знаннями Lean інструментів та вмінням їх впроваджувати у діючих бізнес процесах.
– Створення мережі Lean Farming в Україні на основі поширення кращих практик та результатів впровадження Lean управління на підприємствах агропродовольчого сектору.
– Обмін досвідом, кращими практиками та технологіями в межах двох Kaizen заходів (Lean-турів) до закордонних підприємств агропродовольчого сектору.
Програма USAID АГРО заохочує пропозиції від українських приватних підприємств, громадських організацій та бізнес-асоціацій для підтримки та зміцнення стійкості сільськогосподарських підприємств, які переробляють зернові та олійні культури та які виробляють харчові продукти із зернових та олійних культур.
Дедлайни:
– до 27 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: [email protected]);
– 28 листопада 2023 р. АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар;
– не пізніше 18:00, 29 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі;
– не пізніше 18:00, 14 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).
Повний опис технічного завдання розміщено за посиланням в коментарях.
У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 65.
Нагадаємо, USAID АГРО співфінансуватиме розробку і проведення акселераційних програм для переробників.