Підхід податкової до роботи з аграріями змінився на 100% — AgroPortal.ua

Керівництво Agricom Group провело робочу зустріч із представниками Головного управління ДПС у Житомирській області, зокрема, з в.о. начальника управління Теодозією Чернецькою.

Як говориться у повідомленні компанії, основними питаннями були: розв’язання проблеми, пов’язаної з відшкодуванням податку на додану вартість експортерам, та налагодження співпраці з регіональними аграріями.

«Зазначимо, що підхід до роботи з платниками податків за останній час змінився на всі 100%», — поділився президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник.

У межах співпраці з УКАБ учасники зустрічі обговорили питання конструктивної взаємодії регіональної податкової служби та аграріїв Житомирській області.

«Ми почули дійсно цікаві та дієві ініціативи, які будемо впроваджувати разом із Головним управлінням ДПС у Житомирській області. Наприклад, нові інструменти відстежування ризикових платників податків, які доступні в Системі моніторингу податкових служб. Можемо констатувати, що це дійсно приклад того, як модернізується ДПС України. Вдячні за ініціативи та сприяння у роботі аграріїв у нелегкий для них час», — зазначив Петро Мельник.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra