Понад 17 тис. агровиробників подали заявки на отримання держпідтримки в Аграрному реєстрі – Agravery

Станом на сьогодні кількість реєстрацій у Державному аграрному реєстрі – понад 38 000. Про це повідомляє Мінагрополітики, з них 17 100 аграріїв вже подали заявки на участь у програмі підтримки, що фінансується коштами Європейського Союзу:

  • за першим напрямом програми – субсидія на 1 га оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення подали заявки 13 720 виробників сільськогосподарської продукції
  • за другим, дотація за утримання корів – 3 380 аграріїв.

З огляду на те, що кількість охочих отримати допомогу зростає, нагадуємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі пройшли реєстрацію у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям.

З умовами реєстрації та правилами користування ДАР можна ознайомитися у покроковій інструкції − https://bit.ly/register_DAR. Зверніть увагу, кінцевий термін подання заявок на участь у програмі за обома напрямами – 15 листопада 2022 року. Детальніше про умови участі можна почитати за посиланням.

Принагідно нагадуємо про першу міжнародну програму підтримки – забезпечення аграріїв засобами тимчасового зберігання зерна (рукавами), подання заявок на яку розпочалося 26 вересня 2022 року та триватиме два тижні до 9 жовтня 2022 року. З усіма деталями можна ознайомитися тут.

Довідково:

Державний аграрний реєстр – це єдиний цифровий хаб для агровиробників України. Кожен, хто зареєстрований у системі, може подати заявку на отримання державних субсидій, цільових, субсидованих кредитних програм, а також позик і технічної допомоги від ЄС та інших міжнародних донорів.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra