«Нічим не поступається південному»: на Сумщині фермер вирощує 47 сортів винограду – SEEDS

На Сумщині фермер Володимир Коршок займається вирощуванням 47 сортів винограду. Він переконаний, що, при розумному підході, виноград, вирощений на Поліссі, нічим не поступається південному, пише SEEDS.

Так, господарство аграрія діє в селі Імшана, що у Шосткинському районі. Володимир Коршок займається виноградарством вже 10 років. Фермер перейняв досвід виноградаря з Тростянця.

«Придбав у нього саджанці й почав рити ями. А ями треба рити дуже великі: 80 на 80, або 70 на 70. Усі думали, що я затіяв якесь велике будівництво, склад, чи щось таке будую. А коли дізнались, що під виноград, то здивувались», – говорить він.

 

Володимир Коршок зазначив, що першого врожаю йому довелось чекати три роки, але він виправдав всі очікування. Зараз у фермера 62 корені винограду – 47 сортів, повідомляє Телекомпанія «Телеком-Сервіс» на своїй сторінці у Facebook.

 

Фермер висловив сподівання на те, що вже найближчим часом столовий виноград стане звичним явищем на присадибних ділянках півночі Сумщини.

Нагадаємо, що раніше Seeds вже розповідав про нюанси вибору сортів винограду, які можна вирощувати в тому чи іншому регіоні нашої країни. Детальніше про це читайте у матеріалі «Які сорти винограду підходять для вашого регіону?».

 


Джерело https://www.seeds.org.ua

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra