Борщ: скільки коштують наразі овочі для українського смаколика – КУРКУЛЬ

 

Ціни на овочі борщового набору цьогоріч значно вищі за торішні. Скільки коштують овочі на гуртових ринках дізнавався Kurkul.com.

Так, на гуртовому ринку «Шувар» у Львові наразі подешевшав столовий буряк до 9 грн/кг. У порівнянні із тижнем раніше ціна упала на 10%

Вартість капусти минулого тижня була на рівні  22 грн/кг, на початку поточного тижня вона впала до 21 грн/кг, проте наразі почала знов рости — 21,50 грн/кг.

Картопля від початку минулого тижня поступово дешевшає. На 5 серпня вартість становила 9 грн/кг. Наразі вона впала до 8,20 грн/кг (на 3,1%).

Ціна моркви коливається в межах 20 грн/кг. Водночас минулого року на звітну дату овоч коштував 8 грн/кг.

Ціна цибулі наразі стабільна — 26 грн/кг. Проте вона зросла у порівнянні із минулим тижнем на 3 грн/кг. Декілька попередніх років на звітну дату вартість овоча не перевищувала 8 грн/кг.

 

Водночас у роздрібних мережах придбати овочі значно дорожче. Так, згідно з даними Мінфіну, наразі вартість наступна:

  • буряк — 17,52 грн/кг;
  • капуста — 34 грн/кг;
  • картопля — 15 грн/кг;
  • морква — 32 грн/кг;
  • цибуля — 32 грн/кг.

© Юлія Немцева, Kurkul.com, 2022 р.


Джерело https://kurkul.com

Відповісти

Ваш email не публікується

where to buy viagra buy generic 100mg viagra online
buy amoxicillin online can you buy amoxicillin over the counter
buy ivermectin online buy ivermectin for humans
viagra before and after photos how long does viagra last
buy viagra online where can i buy viagra