Львівський фермер цього року збільшив виробництво овочів – AgroTimes

Іван Довганик – фермер з села Зіболки Львівської області більшу частину оброблюваних площ засіяв овочами борщового набору та картоплею.

Частину насіння моркви, буряка і капусти фермер отримав межах підтриманого USAID проекту #ГородинаUA.

Про це повідомляється на сторінці проєкту у Фейсбук.

Фермер обробляє 20 га своєї і орендованої землі, займається вирощуванням зернових і овочів. Цього року він вирощує 0.8 га моркви, 1 га буряка, 1,5 га капусти та 4,5 га картоплі.

«Я вирішив цього року засадити більше овочів і таким чином допомогти країні: вистачить і моїй сім’ї, і на продаж, і роздачу тим, хто цього потребує. Вирішив зосередитися саме на овочах борщового набору, бо на них завжди є попит. У нас в районі вони добре ростуть, хочу щоб вони були доступні кожному», – розповів фермер.

Він додав, що завдяки отриманому насінню зміг засадити овочами ще близько 40% своєї землі.

«Все дуже гарно зійшло, єдине, чого поки не вистачає – дощу», – сказав фермер.

Нагадаємо, в умовах війни, Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО  разом з асоціацією «Ягідництво України» започаткували проєкт #ГородинаUA для підтримки домогосподарств і невеличких фермерів, роздаючи їм якісне насіння, що забезпечить продовольчу безпеку українців.

Насіння отримали 4 тис. фермерів у 12 областях України. З таким насінням агропідприємства та домогосподарства зможуть виростити понад 5 тис. тонн овочів, яких буде достатньо, щоб прогодувати близько 44 тис. людей (з розрахунку в середньому близько 112 кг овочів на одну людину на рік). Окрім насіння, проект надає консультації щодо особливостей вирощування і захисту овочів.

 


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується