Окупанти вбили Олексія Вадатурського під час обстрілу Миколаєва – АГРОПОЛІТ

У ніч на 31 липня окупанти завдали масованих ударів по Миколаєву, під час яких був убитий Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський та його дружина. Про це пише місцеве видання “Новини-N”, посилаючись на джерело у Миколаївській міській раді.

За словами голови Миколаївської області Віталія Кіма вночі, 31 липня, після першої ночі та вранці, близько п’ятої, Миколаїв зазнав масованих обстрілів. ‎‎Попередньо, одна людина загинула, дві — отримали поранення. Внаслідок обстрілів пошкоджено ряд об’єктів інфраструктури. На місцях прильотів виникло кілька пожеж.

Також у пресслужбі голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма розповіли, що ракета прилетіла в будинок Вадатурського, пише Forbes. Також вони підтвердили, що в будинку були люди, але не уточнили чи це був Олексій з дружиною. Проводиться експертиза.

Олексію Вадатурському було 74 роки. Як пише Latifundist.com, він був людиною, котра свій статок і положення заробляла важкою працею. Але керівником він ніколи не хотів бути — все сталося волею долі. Як говорив сам Вадатурський, щоб досягти успіху, потрібно, з одного боку, вдень і вночі працювати, тим більше в агросекторі, а з іншого — бути чесним по відношенню до себе та людей. А ще важливо спиратися на життєвий принцип: немає помилок — є перепони, з якими треба впоратися.

Заслуги успішного підприємця перед Україною, зокрема його внесок у розвиток аграрної галузі, відзначені численними нагородами та преміями. У 2007 р. Олексію Опанасовичу було присвоєне звання Героя України. Роком раніше він отримав звання «Людина року» у номінації «Аграрій року», а у 2008 р. Указом Президента України він був удостоєний Державної премії України за архітектуру перевантажувального терміналу компанії «НІБУЛОН» у Миколаєві.

За обсягом річкових перевезень аграрних вантажів компанії «НІБУЛОН» просто немає рівних в Україні. З 2009 р. холдинг реалізує масштабну інвестиційну програму, в рамках якої будує власний річковий флот та перевантажувальні термінали. Наприклад, у липні 2020 р. «НІБУЛОН» перевіз рекордний обсяг вантажів — 453 тис. т. За даними українського Forbes, у 2021 році «НІБУЛОН» став третьою аграрною компанією України з виручки.

Сам Вадатурський займав у списку найбагатших українців 24-те місце зі статками $430 млн.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується