Україна завантажила 17 суден для експорту зерна – Мінінфраструктури – АГРОПОЛІТ

Станом на 30 липня, у портах «Одеса» та «Чорноморськ» завантажено 17 суден, з них 10 готові до відправлення. Про це повідомляє пресслужба Мінінфраструктури у Телеграмі.

«Сьогодні делегація Міністерства інфраструктури разом з Президентом України Володимиром Зеленським, послами G7, Туреччини, та представниками ООН проінспектували процес завантаження перших суден в рамках підписаної в Стамбулі «зернової» ініціативи. Зокрема, в портах «Одеса» та «Чорноморськ» уже завантажено 17 суден, з яких 10 уже готові до відправлення», — йдеться в повідомленні.

У повідомленні ідеться, що експорт зерна розпочнеться з відправлення кількох кораблів, які були завантажені, але не змогли покинути порт через початок повномасштабного вторгнення росії.

 

Вперше з 24 лютого у морських портах України відновлено роботу. Судна, які були завантажені зерном ще взимку, готові до виходу як тільки наші партнери, ООН та Туреччина погодять «зелений коридор» в напрямку Босфору», — наголосив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

 

Нагадаємо, що Вікторія Спартц вимагає від ООН призупинити зернову угоду через небезпеку для України.


Джерело https://agropolit.com

Відповісти

Ваш email не публікується