Понад 30 компаній представляють Україну на виставці органічної продукції BIOFACH 2022 – AgroTimes

Понад 30 компаній представлятимуть Україну на 33-тій найбільшій міжнародній торговельній виставці органічних харчових продуктів BIOFACH 2022, яка традиційно проходить у Нюрнберзі (Німеччина) з 26 до 29 липня 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба Швейцарсько-української програми “Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України”.

Цьогоріч Україна представлена 2-ма стендами загальною площею 200 м2 (4A-511 та 3А-628). Один з них — Національний павільйон України «Organic Ukraine Business Hub», який організували державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно із Громадською спілкою «Органічна Україна» у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України та за підтримки ПРООН і Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D). Учасниками Національного павільйону України є 21 компанія-виробник органічних продуктів.

Впродовж наступних днів виставки понад 30 українських компаній презентуватимуть органічну продукцію та розкриватимуть експортний потенціал органічного сектору України на найбільшому міжнародному торговельному заході галузі.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується