Завдяки розблокуванню портів аграрії зможуть експортувати мільйони тонн урожаю — Сольський – Latifundist

Завдяки розблокуванню експорту через чорноморські морські порти українські аграрії зможуть реалізувати свою продукцію, отримати за неї гроші та рівно через місяць — сіяти пшеницю.

 

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський, пише Мінагрополітики.

 

 

«Це було критично важливо. Наші фермери отримували зараз, через блокування портів, як ніколи малі гроші, бо всі затрати йшли на логістику. Дуже дорого коштувало і коштує вивезення українського зерна до польських, балтійських, румунських та інших портів», — відмітив очільник відомства.

 

 

Водночас він додав, що ці маршрути і надалі будуть зберігатися і розвиватися, тому що тепер потрібно мати постійну альтернативу.

 

 

«‎Завдяки розблокуванню портів українські фермери зможуть експортувати мільйони тонн урожаю, збір якого вже розпочався, щоб не було голоду. Вони отримають гроші й рівно через місяць матимуть змогу знову сіяти пшеницю», — ‎зазначив Микола Сольський.

 

 

Нагадаємо, що Україна, Туреччина та генсек ООН підписали «Ініціативу щодо безпечного транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів». Аналогічний документ, окремо, підписали представники Туреччини, ООН та росії.


Джерело https://latifundist.com

Відповісти

Ваш email не публікується