За час війни ліцензовано більше перевізників пального, ніж за 2021 рік – AgroTimes

Постачання пального автотранспортом з країн Європейського Союзу допомогло вирішити гостру проблему нестачі нафтопродуктів на внутрішньому ринку.

Про це повідомляє прес-служба Укртрансбезпеки.

Для цього українським перевізникам створено максимально комфортні умови: спрощено процедуру отримання ліцензії на перевезення небезпечних вантажів і оцифровано весь процес надання послуг.

«Зараз можемо повідомити про перші результати дерегуляції. З початку широкомасштабної війни, Департаментом надання адміністративних послуг на наземному транспорті Укртрансбезпеки видано 649 ліцензій на міжнародні перевезення небезпечних вантажів і небезпечних відходів вантажними автомобілями. Автопарк 649 нових ліцензійних перевізників наразі складає 4300 транспортних засобів для перевезення пального», – зазначають у публікації.

Для порівняння: за попередні 11 років перевізникам пального було видано 1073 ліцензії, за 2021 рік – 62 ліцензії, а з початку широкомасштабних бойових дій – 649 ліцензій.

Для зручності здобувачів ліцензій, Укртрансбезпека підготувала детальну інструкцію подання документів з якою можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/YFRcuHJ

Заяву розглядають від 1 до 5 днів.

Ліцензії на період дії воєнного стану в Україні оформлюються в електронному вигляді та оприлюднюються на порталі електронних сервісів Державної служби з безпеки на транспорті https://cutt.ly/mLbwpE1


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується