ІМК почала жнива з Полтавщини — AgroPortal.ua

ІМК традиційно розпочала збір ранніх зернових з Полтавщини, тут під озиминою 3160 га.

Як говориться у повідомленні компанії у Facebook, 19 липня жнива пшениці стартували на площах у Зіньківській та Решетилівській громадах.

«За планом жнива Полтавського кластера ІМК триватимуть близько трьох тижнів. Техніка у належному стані — на полях відділень працюють по два комбайни, два ПБНи, а також черговий транспорт, за котрим контроль пожежної безпеки під час роботи в полях», — розповів головний агроном ТОВ «Бурат-Агро» Олександр Манько.

Зазначається, що на старт планового збору ранніх зернових у Полтавському кластері дещо вплинули погодні умови

«Через дощі мали допустиму часову похибку щодо початку збору пшениці, але всього у декілька днів, тому суттєвих відхилень від плану не спостерігається», — додає провідний агроном 1-го відділення «Бурат-Агро» Володимир Токар.

Генеральний директор «Бурат-Агро» Олександр Семенчук зазначив відчутну згуртованість колективу, його готовність працювати у посиленому режимі та на якісний результат.

Для довідки: ІМК є інтегрованою сільськогосподарською компанією в Україні. Напрямки діяльності: виробництво сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник); зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока. ІМК обробляє 120 тис. га землі, розташованих у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.

Компанія була заснована 2007 року. ІМК є однією з 10-ти найбільших аграрних компаній в Україні. У травні 2011 року відбулося розміщення акцій ІМК на Варшавській фондовій біржі.


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується