З дискатором SWIFTERDISC скоротили проходи техніки та простої — AgroPortal.ua

Універсальний агрегат від BEDNAR забезпечує найбільш сприятливі умови для формування гарного врожаю та дозволяє знизити витрати.

Обробіток ґрунту після збирання врожаю — важливий етап для кожного господаря. Адже ефективна робота по стерні є однією з передумов вдалої сівби. Компанія BEDNAR, що вирізняється на ринку своїм підходом до виробництва сільгосптехніки з акцентом на продуктивність, ефективність та практичність, розробила універсальне знаряддя — дискатор SWIFTERDISC. Його висока якість обробітку, адаптованість до екстремальних умов роботи та низькі експлуатаційні витрати дозволяють досягнути бажаного результату, заощадивши кошти.

Агровиробник розповідає, що працюють агрегатом по стерні соняшнику й одразу сіють. Не треба навіть культивувати: «І хоча сіємо зазвичай у сухий ґрунт, сходи після SWIFTERDISC отримуємо чудові. До того ж скоротили проходи техніки та простої, оскільки агрегат забезпечує потрібний результат за один прохід».

Для фермера важливо, щоб дискатор обробляв усю площу з однаковою глибиною, адже мають неоднорідний рельєф. Вже після першого сезону поля помітно вирівнялись. SWIFTERDISC оснащений А-дисками, що добре прорізають щільний ґрунт на відміну від дисків типу «ромашка». Пантелеймон Пельт розповідає, що коли дискують у серпні, земля буває тверда, як камінь, потріскана. Та навіть за таких умов дискатор не залишає грудок та ідеально вирівнює поверхню поля.

Робоча швидкість знаряддя становить 12-14 км/год, за добу вдається обробити 130-140 га. Агрегатується з трактором New Holland T8 потужністю 300 к.с.

«Від моменту придбання агрегат уже обробив близько 4 тис. га. За цей час нічого не замінювали. Якість металу та підшипників дуже відрізняється від вітчизняних. На старих боронах диски  за сезон втрачали по 10-15 мм, а тут зношення мінімальне. На обслуговування вистачає 15 хвилин — потрібно змащувати лише кілька вузлів. Налаштовується SWIFTERDISC буквально за хвилину, й усі параметри одразу чітко витримуються», — розповідає Пантелеймон Пельт.

Агрегат доставив у господарство дилер «НФМ АГРО». Сервісні фахівці провели інструктаж, що зайняло менше години. Усе доступно пояснили, показали, разом із нами попрацювали в полі, надали рекомендації.

«Ми розглядали схожі знаряддя інших імпортних виробників, утім, за якістю обробітку SWIFTERDISC не поступався, а ціна його була більш ніж на 20% нижча за аналоги. Тому за співвідношенням «ціна-якість» у BEDNAR немає конкурентів», — зауважив агровиробник.

AgroPortal.ua за матеріалами BEDNAR Україна


Джерело http://agroportal.ua

Відповісти

Ваш email не публікується