Сепаратор для насіння дозволяє підвищити врожайність культур на 40% – AgroTimes

Цьогоріч насіння з Європи та США будуть завозити в менших обсягах, тож аграріям доведеться більше використовувати власне. Але для збільшення врожайності, його потрібно готувати, зокрема, якісно сортувати. Зробити це можна, використовуючи машини «Аеромех».

Про це розповідає комерційна директорка науково-виробничого підприємства «Аеромех» Ірина Чорнобай.

«Врожайність зростає на 35-40%. Порожні, хворі зернини сепаратор відділяє, також відсівається полова, дрібне сміття. Залишаються лише зернини з найбільшою питомою вагою, що потенційно принесуть високий врожай», – зазначає комерційна директорка.

До війни сепаратори «Аеромех» купували у 60 країнах світу. Хоча виробники орієнтуються в основному на агробізнес, але покупці адаптовують їх до своїх потреб.

«Наш сепаратор дозволяє відсортувати будь-яке насіння на 5 фракцій за питомою вагою. Машина може сортувати різне насіння – пшениці, соняшника, кукурудзи, ріпаку, гороху. Зерно завантажується у приймальний бункер, з якого потім надходить до камери сепарації, де обробляється повітряним потоком. Потоки повітря буквально просівають кожну зернину, розподіляючи її до потрібної фракції – зерна найвищої якості, фуражного зерна та відходів», – каже пані Ірина.

Якщо українські фермери сортують пшеницю та інші зернові, то покупці з країн Африки, наприклад, просівають кавові зерна, клієнти з Румунії, окрім звичайного зерна, сортують заморожені ягоди.

«На виставці колись просівали кавовий порошок, щоб відділити пісок, який до нього потрапив. Також ми знаємо, що сортують вугілля, матеріал для виготовлення брикетів, відходи соняшника – на птахофабриках дуже важливо, щоб олійні плівки не потрапляли у корм для птахів, тож їх ще розділяють», – пригадує пані Ірина, як використовують клієнти їхні сепаратори.

Амбітна задача «Аеромех» на цей рік – зберегти  довіру клієнтів, придбати нові верстати для повноцінної роботи на виробництві, а після перемоги повернутися до свого цеху у Кремінній на Луганщині.

Раніше ми повідомляли, як «Аеромех» релокував свій бізнес на Черкащину.


Джерело https://agrotimes.ua/

Відповісти

Ваш email не публікується