На західних кордонах України ціни на соняшниковий шрот продовжують знижуватись – Agravery

Згідно з даними моніторингу ІА «АПК-Інформ», на західних кордонах України на базисі DAP з кінця червня продовжують знижуватись ціни на соняшниковий шрот.

Зниження цін, як і раніше, було зумовлено низькою активністю імпортерів. Ця ж ситуація спричинена високими темпами імпорту насіння соняшнику країнами Європи як одним із варіантів диверсифікації постачання продуктів переробки соняшнику з України. Це дало змогу їм наростити власну переробку та сприяло зниженню попиту на готову продукцію українського походження. Так, попит на шрот з України оцінювався як ситуативний, а покупці переважно віддавали перевагу партіям невеликих та середніх обсягів.

Також зменшенню активності імпортерів сприяла складна ситуація з перевезеннями, зокрема чималі черги на прикордонних переходах через затримки погодження вагонів, а також пошук вільних вагонів для транспортування продукції, який, зі слів операторів ринку, міг тривати до 2 місяців.

Так, ціни попиту на шрот за вказаний період знизились на 60-70 USD/т і станом на 13 липня переважно варіювались у межах 120-140 USD/т DAP-Ізов.


Джерело https://agravery.com

Відповісти

Ваш email не публікується