За програмою підтримки експортерів в Ощадбанку можна отримати 85% від суми зовнішньоекономічного контракту – SuperAgronom

Нещодавно АТ «Ощадбанк» запустив спільний проект з ПрАТ «Експортно-кредитне агентство», спрямований на підтримку експортерів та стимулювання експорту товарів, робіт, послуг українського походження, а також підвищення конкурентоспроможності українських виробників на світових ринках.

Про це йдеться у матеріалі «Кредитування аграріїв від Ощадбанку в умовах воєнного стану» на SuperAgronom.com.

Як зазначила Юлія Жуланова, заступник директора департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу АТ «Ощадбанк», у рамках цієї програми експортер може отримати 85% від суми зовнішньоекономічного контракту в рамках умов програми 5-7-9%.

Загалом, за її словами, найчастіше для отримання кредитів вітчизняні аграрії для фінансування своєї діяльності у воєнний час обирають саме Програму 5-7-9%.

«Державна програма 5-7-9%, що значно розширена після введення військового стану, на 90% покриває всі потреби наших клієнтів. За її умовами клієнти можуть купити основні засоби та поповнити обіговий капітал, в т.ч. придбавши продукцію високої якості на вигідних умовах у партнерів Ощадбанку, а їх у нас вже більше 270», — зауважила Юлія Жуланова.

Також вона додала, що з 1 липня стартували 6 грантових програми, в 4 з яких Ощадбанк виступає партнером та агентом:

  • Мікрогрант для бізнесу від держави «єРобота»
  • Грант на створення або розвиток садівництва, ягідництва та виноградарства
  • Грант на створення або розвиток тепличного господарства
  • Грант на створення або розвиток переробних підприємств

Основна мета зазначених програм — створення власного або розвиток діючого бізнесу, збільшення кількості нових робочих місць.


Джерело https://superagronom.com

Відповісти

Ваш email не публікується